Webshop VoiceConnections hearsolutions vernieuwd.

Onze afdeling hearsolutions levert al jaren professionele hulpmiddelen voor doven en slechthorenden. Deze hulpmiddelen worden door ons vakkundig geïnstalleerd bij u op locatie.

Wanneer installatie door ons niet noodzakelijk is en u snel van onze hulpmiddelen gebruik wilt maken kunt u terecht in onze overzichtelijke webshop.

De webshop van onze afdeling hearsolutions is compleet vernieuwd. Op de eerste plaats is betaling snel en veilig via IDeal nu mogelijk. Naast het bestellen van onze producten zoals u misschien al gewend was kunt u nu ook direct een aanvraag doen voor hulpmiddelen waarbij u in aanmerking komt tot vergoeding via uw zorgverzekeraar, dat scheelt veel tijd en u kunt snel van uw hulpmiddelen gebruik maken.

Neem een kijkje in onze webshop en we hopen u snel van dienst te mogen zijn.